Strona głównaCzas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


Przy każdym oferowanym produkcie podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia (dot. przesyłek płatnych przy odbiorze)  lub od wpłynięcia środków na nasze konto ( dot. zamówień płatnych przelewem, płatnościami elektronicznymi lub kartami płatniczymi)do czasu wysłania zamówionych towarów ( przy czym uwzględniamy tylko dni robocze) 

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy 

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy zamówionych towarów to czas od momentu nadania przesyłki przez Sklep pikomini.pl do momentu odbioru przesyłki przez adresata.
Czas dostawy nie jest równoznaczny z terminem realizacji zamówienia ! czas dostawy uzależniony jest od sposobu dostawy.

Dostawa firmą kurierską 

Czas dostawy przesyłek kurierskich wynosi 1-2 dni robocze od momentu nadania paczki i odebrania jej przez kuriera z Naszego magazynu w Chynowie.
Po nadaniu paczki Klient otrzymuje maila z numerem listu przewozowego, dzięki któremu może się skontaktować z kurierem i uzgodnić dogodne godziny dostawy.
Po przyjęciu towaru i podpisaniu listu przewozowego prosimy sprawdzić przesyłkę bez względu na stan opakowania.
W przypadku płatności za pobraniem u kuriera towar można obejrzeć dopiero po uiszczeniu opłaty i podpisaniu listu przewozowego 


 

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.